0 532 066 8549 - 0532 653 4079

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Şirketmizin kuruluşundan buyana yaptıgı çalışmalarla inşaat ve dekarasyon alaninda geniş bir bilgi birikimine sahiptir. İşini en iyi sekilde yapan egitimli deneyimli birikimli insan kaynagi ile guvenilir iş bitirici bir aileye sahiptir.Amacımız İnşaat Yapı İnşaat ‘ yı geniş bir aile sahibi yapmaktir.

Taahütlerimiz işini zamanında ve zor koşullarda dahi olsa çalismaktır. Etik ilkelere uygun davranma ana prensibimizdir. Sektörde yaşanan hızlı gelişmeler ile artan rekabet ortamında, İnşaat Yapı  olarak büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır. Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren

İSTANBUL İnşaat Yapı , yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir. Projelerimizi özenle ve titizlikle en ince ayrıntısına kadar profesyonel ekiplerimiz ile zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmeyi hedefliyor ve İnşaat Yapı İnşaat olarak bu hedefimizi layıkı ile yerine getiriyoruz.

Projelerimizin detayları için biten ve devam eden projeler kısmından kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İnşaat Yapı İnşaat olarak biten ve devam eden projelerimizi sizler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Prensibimiz

Zamanında, dürüstlük ve insani duyguları en üst seviyede tutarak kaliteli çalışmalar yapmak.

İlkemiz;

Kendimizi, yenileyerek adım atmayı, performansı, estetiği, zamanla yarışmayı, müşterilerimizi güler yüzlü görmeyi ve kaliteyi uygulama prensiplerine bağlı kalmayı ilke edindik.Müşterilerimize gösterdikleri güvenden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Root Warez