404 Not Found


nginx
ASMATAVAN İŞLERİ - İzmir Dış Cephe Mantolama - 0 532 066 8549
0 532 066 8549 - 0532 653 4079

Sosyal Medyada Biz}

ASMATAVAN İŞLERİ

ASMATAVAN İŞLERİ

 

Metal asma tavan
Metal asma tavan sistemi tavan da şık bir görünüm sağlar ve suya, neme, dış etkenlere dayanıklılığı, gerektiğinde silinebilir yıkanabilir ve boyanabilir olması tercih sebebidir. Ayrıca Metal asma tavanlar kullanım ömürlerinin çok uzun olması sebebi ile daha çok tercih edilmektedir.

Metal asma tavalar alüminyum ve çelik plakalardan oluşmaktadır.
Görünür tip taşıyıcı (T-24) yada gizli tip (clip-in) taşıyıcı sistemleri tercih edebilirsiniz.

Uygulama alanları : Hastane, havaalanı, alışveriş merkezi, banka şubeleri, restoran, mağazalar, metro istasyonu, terminal, prefabrike yapı, konut ıslak mekanları, işyeri ve ofisler.

Taşyünü asma tavan
Mevcut döşemeye askı sistemi ile tutturulmuş çeşitli ebatlardaki (30X30, 60X60, 60X120 vb.) metal karolajlı iskelet içine taşyünü plakalarının döşenmesiyle oluşturulan asma tavan tipidir. Betonarme, asmolen, ahşap, çelik gibi her türlü döşemenin altına kolay uygulanabilir. Isı izolasyonu, yangın dayanımı, nem dayanımı, akustik ve hijyen ihtiyaçlarına uygun bir asma tavan sistemidir. Montajı, sökülmesi, temizlenmesi ve değiştirilmesi kolaydır.
Tavanlardaki aydınlatma sistemleri için estetik çözümler üretir.

Uygulama alanları : Büro ve ofisler, hastaneler, restaurantlar .spor salonları, alış veriş merkezleri, bankalar, mağazalar, konutlar ( Banyo, WC, Mutfak ), metrolar, fabrikalar, prefabrike yapılar, konferans salonları, akaryakıt servis istasyonları

01 Ağustos 2017
436 kez görüntülendi
404 Not Found

404 Not Found


nginx